İCK Yapı'nın Ankaralılara yeni hediyesi Ametist Residences

Temelleri 1978 yılında İsmail Cemal Kuru tarafından Ankara’da atılan İCK YAPI, bugün Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Kuru önderliğinde devam ettirilen bir aile şirketidir. Yarım asıra yaklaşan yolculuğunda "İnsan İçin Tasarım" ilkesini birincil felsefe olarak benimsemiş olan İCK YAPI, Türkiye’nin inşaat sektöründeki en saygın kuruluşlarından biridir.

İnşaat sektörünün yanı sıra turizm sektöründe de yatırımlar yaparak gelişimini sürdüren ve bölgesel lider olma vizyonuyla hareket eden İCK YAPI, kuruluşundan bugüne Türkiye genelinde çok sayıda projeye imza atmıştır.

İCK YAPI, bulunduğu alanı etkin ve çevreye duyarlı bir şekilde kullanarak, insanların sağlık ve konforunu koruyan "Doğru Yaşam Alanları" üretmeyi hedefler. Tüm projelerinde ana strateji, "Yaşam Kalitesi"ni artırmaya yöneliktir.

Metropollerdeki yeni yaşam dinamiklerine uygun çözümler geliştiren İCK YAPI, üstün niteliklere sahip yapılar üreterek insanlara konforu ve prestiji sunar. Kişilerin yaşam stillerine uygun projelere imza atan İCK YAPI; şehirde ve doğa içinde müstakil konforundaki sitelerin ve iş merkezlerinin yanı sıra şehrin kalbindeki residence projeleriyle de çözümler sunar.

İCK YAPI’nın sektörde ulaştığı başarının ardında, müşteri odaklı ve güveni merkez alan bir yönetim anlayışı mevcuttur. Türkiye’de inşaat ve turizm sektöründe ses getiren projelere imza atan İCK YAPI, verdiği sözleri yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

İçeriği Gizle İçeriği Gizle
codesign