Ametist, yüzyıllar boyunca insanlığın pozitif enerjiyi bedenlerinde toplamak ve yaymak için kullandıkları bir taş olarak bilinir. İCK YAPI, yarım asıra yaklaşan tecrübesi ile, şehrin gürültü ve karmaşasından uzak, doğa ile iç içe, pozitif yaşam tarzını oluşturmak için Ametist taşından esinlendi.

Ametist Residences doğasından gelen iyi enerjiyi, mucize ve göz alıcılığı ve modern yaşamın gereksinimlerini bir araya getirirken, yaşam kalitesini arttıran detayları sayesinde, beklentilerin ötesinde bir hayat sunuyor.

Proje, özgün tasarımlarıyla yarattığı ambiyansıyla yeni bir mekan algısı oluştururken, doğal parkları, alternatif yaşam alanları, gelişmiş güvenlik donanımları, modern hayata özgü mimari yapısı ile, aranan huzurun ve konforun tüm tanımlarını içinde barındırıyor.

Ametist Residences, sosyal yaşam alanları, back up hizmetleri ve VIP servisler ile çağdaş yaşamın temposunu yakalayıp, "residence" kavramını yeniden anlamlandırıyor.

Ametist Residences, prestijinin ve sunduğu olanakların yanı sıra lokasyon özellikleri ve artan marka değeriyle akıllı bir yatırım olanağını da beraberinde getiriyor.

Ankara Çayyolu'nda 36.000 m2'lik özel bir alana inşa edilen 411 dairelik Ametist Residances, 220 ve 200 m2 net ve 448 ve 410 m2 'lik teras ve zemin dubleks daire seçenekleri ile yaşam standartlarınızı yükseltecek. Ametist, ışıktan daha fazla yararlanmak için özel tasarlanan cam cephe giydirmeleri, vadi rekreasyon alanı da dahil edildiğinde 200 bin m2'lik yeşil alanı, her daireye 2 adet kapalı otoparkı, 200 araçlık açık otopark alanı, özel malzemelerle dekorasyon, fore kazıklı temeli ve deprem yönetmeliğine uygunluğu ile sıradan olmanın çok ötesinde bir yaşam sunuyor.


İçeriği Gizle İçeriği Gizle
codesign